İK Politikamız

Medar Sağlık Grubu’ nun geçmişi 2000 yılına kadar uzanmaktadır. O zamandan bu yana şirketimiz büyüdü ve değişti, ancak özümüz her zaman aynı kaldı. İnsanların ve en değer verdiklerinin sağlığı için varız. O nedenle her zaman “sağlığınız el üstünde” sloganıyla ilerliyoruz.


Medar Hastaneler Grubu olarak İnsan Kaynakları Politikamızın temel amacı “insan” odaklı olmak, şirketin hedefleri ve stratejileri doğrultusunda İnsan Kaynakları uygulamaları açısından kendi sektöründeki en iyi örneklerden biri olmaktır. Medar Grubu, bir aile yapısı içerisinde çalışmayı ön planda tutar.

Bu hedefe ilerlerken benimsemiş olduğumuz ilkeler;

-    “Sürekli eğitim ve gelişim” yaklaşımı kapsamında, şirketin hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, tüm kademelerden çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak ve sürekli olarak “insana yatırım yapmak.”
-    Genç yeteneklerin kariyer hedeflerini doğru planlamalarına ve gelişimlerine öncelik vermek,
-    Adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmaktır.
 

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu